Kontakta oss

Vi är experter på injustering, märkning, drift & skötselinstruktioner för rör.

Öppettider

Mån - Fre: 07:00 - 16:30

Lör - Sön: Stängt

Dag Hammarskjölds väg 201A

756 52 Uppsala

Flygfältsgatan 7

128 30  Skarpnäck

Utjordsvägen 6

802 91 Gävle

Jan Larsson

VD

070-327 90 14

jan.larsson@hanssonoekman.se

Peter Hansson

Offert/ Försäljning

 070-623 70 47

peter.hansson@hanssonoekman.se

Johan Persson

Offert / Försäljning

070-623 70 48

johan.persson@hanssonoekman.se

Håkan Andersson

Avdelningschef Stockholm

 070-327 90 15

hakan.andersson@hanssonoekman.se

Mats Rossberg

Projektledare Stockholm

070-623 70 51

mats.rossberg@hanssonoekman.se

Conny Axelsson

Projektledare Stockholm

070-623 04 28

conny.axelsson@hanssonoekman.se

Patrik Andersson

Avdelningschef Uppsala

070-623 72 62

patrik.andersson@hanssonoekman.se

Henrik Wallenborg

Projektledare Uppsala

076-872 0206

henrik.wallenborg@hanssonoekman.se

Rasmus Larsson 

Kalkyl Uppsala

 

 

Magnus Lindström 

Avdelningschef Gävle

070-655 36 96

magnus.lindstrom@hanssonoekman.se

Magnus Björck

Projektledare Gävle

070-623 70 71

magnus.bjorck@hanssonoekman.se

Narek Ayvazyan

Injustering / Märkning / DU

070-623 00 92

 

Skicka en förfrågan

Varmt välkommen att kontakta oss gällande planerade uppdrag eller om ni har några funderingar.